Magic Land Strona Główna

Informacja
 
To forum jest teraz wyłączone.

Powód: Okey... No to po pierwsze chciałam przeprosić wszystkich, którzy ucierpieli przy tej decyzji, jednak nie było innego wyjścia. Wiele już komentarzy było, że taka tematyka jest przereklamowana i dlatego ludzi nie ma, ponieważ się nic nie dzieje... No i w sumie to prawda, bo nic się tutaj nie działo i to już jest nasza wina, administracji, bo powinniśmy się tym zająć. Jednak jak widać czasu nam brakło, pomysłów też, a realizacja poszła się ****. Mam nadzieję, że każdy user to zrozumie, a żeby było też sprawiedliwe, zezwalam na to, by ktoś przejął pomysł, na którym stworzono to forum.
Innymi słowy, jeśli uważasz, że możesz dopracować tę fabułę, tę tematykę - droga wolna! Róbcie co chcecie, macie wolną rękę.
Ja, Aya, podejrzewam, że będę tworzyła inne fora, już może lepsze niż to, więc chcę już zamknąć to, bo po co odtwarzać coś na okrągło, próbować ulepszać jak to wcale dobrze nie wychodzi? No właśnie, jest to głupotą i szkoda, że uświadomiłam sobie to dopiero teraz.
Jeśli chcecie jakiś kontakt ze mną, podaję wam link do mojego profilu na CZARCIE, tam jest podany mój numer GG, można też również do mnie napisać, spytać się jakie forum teraz prowadzę. Nie gryzę.

Dziękuję Wam, wspaniałym userom za wszystko i z całego serca przepraszam za niedogonienia związane z zamknięciem forum, ale było to konieczne.

Jeszcze raz, dziękuję Wam. Do moich słów Nill także się dołącza. Żegnajcie!
 


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


Style created by Kula & Gozda
Partnerzy Toplisty
Strona wygenerowana w 0.01 sekundy. Zapytań do SQL: 8